Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Бравекто 500 мг 1 т. для собак 10-20 кг (блохи и клещи на 3 месяца), МСД Нидерланды

Код: 20867
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
805 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernoseChat - Чат в Телеграмм! Подключайся!

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Бравекто для собак у таблетках

Упаковка:

Блістер на 1 таблетку

Фармацевтична форма:

Таблетки жувальні

Діюча речовина:

Бравекто випускають із вмістом відповідної кількості діючої речовини (флураланер) в одній таблетці для собак різної маси тіла. Одна таблетка містить діючу речовину флураланер; крохмаль кукурудзяний, асгіартам, гліцерин, олія соєва, макрогол 3350. Допоміжні речовини: ароматизатор свинячої печінки, сахароза, натрію лаурилсульфат, динатрію ембонат моногідрат, магнію стеарат.

Деталі:

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти ( QP53BX05,- ектопаразитицидні препарати для системного застосування)

Показання до застосування:

Профілактика і лікування собак при ектопаразитарних інвазіях. Препарат забезпечує тривалий (до 12 тижнів) системний інсектицидний і акарицидний захист тварин при імагінальних і ювенальних стадіях розвитку кліщів (Ixodes ricinus, I. hexagonus, І. scapidaris, I. holocyclus, Dermacentor reticulates, D. variabilis та 8 тижнів - проти Rhipicephalus sanguineus) і бліх (Ctenocephalides spp.). Бравекто* застосовують для лікування собак, хворих на демодекоз, спричинений кліщами Demodex spp., під наглядом лікаря ветеринарної медицини. Ефективність Бравекто*" при демодекозі доведена численними клінічними дослідженнями. Препарат викликає загибель бліх через 8 годин після їх попадання на тіло хазяїна, кліщів - через 12 годин. Препарат Бравекто* можна застосовувати у комплексній терапії блошиних алергічних дерматитів.

Категорія:

Ветеринарні продукти

Tварина:

Собака

Діюча речовина препарату флураланер – сполука з акарицидними та інсектицидними властивостями, активна до кліщів (Ixodes spp., Dermatocentor spp. та Rhipicephalus sanguineus) і бліх (Ctenocephalides spp.). Флураланер пригнічує активність нервової системи членистоногих, виступаючи антагоністом у ліганд-залежних хлористих канальцях (рецепторах ГАБА і глутамату). Флураланер не викликає розвитку у тварин резистентності, що можливе при застосуванні інших інсектоакарицидних сполук. Навіть при досить низьких концентраціях флураланер пригнічує функцію розмноження (яйцекладки) у бліх. Після перорального введення флураланер щвидко всмоктується, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові впродовж однієї доби. Прийом корму пришвидшує всмоктування. Флураланер розподіляється системно і досягає максимальної концентрації у жировій тканині і далі в печінці, нирках і м’язах. Пролонговане утримання, повільне виведення з плазми крові (t1/2=I2 діб) і відсутність активного метаболізму забезпечує підтримку ефективної концентрації флураланера у проміжку між введенням. Флураланер має кишкову дію на бліх і кліщів, викликаючи загибель бліх через 8 годин після їх прикріплення до організму господаря, кліщів – через 12 годин. Флураланер виводиться переважно у незміненій формі екскрементами (до 90% дози), виведення нирками незначне.
Протипоказання:
Індивідуальна гіпсрчутливість тварин до діючої речовини (флураланера)! Не застосовувати препарат цуценятам до 8-тижнсвого віку і/або собакам масою тіла до 2 кг маси тіла! Не застосовувати тваринам з інтервалом меншим, ніж 8 тижнів!
Побічна дія:
Іноді (до 1,6 % тварин) можливі короткочасні симптоми побічної дії органів травлення (блювота, діарея, зниження апетиту і слинотеча).
Особливі застереження при використанні:
Безпечність застосування препарату цуценятам віком до 8 тижнів та собакам масою тіла до 2 кг не досліджувалася.
Використання під час вагітності:
Застережень немає.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії:
Не відомі. Флураланер може потенційно конкурувати із нестероїдними протизапальними препаратами і похідним кумарину варфарином за зв’язування з білками плазми.
Дози і способи введення тваринам різного віку:
Таблетки задають перорально під час або незадовго до/після годівлі. Доза флураланера становить 25-56 мг на 1 кг маси тіла. Перед введенням препарату необхідно точно визначити масу тіла тварини методом зважування.
Собакам, масою тіла більше 56 кг необхідно вводити відповідну комбінацію двох таблеток. Завдяки вмісту в таблетках ароматизаторів таблетки добре поїдаються собаками. За необхідності таблетка може згодовуватися з кормом або її кладут ь на корінь язика. Необхідно переконат ись у проковтуванні таблетки т вариною. Не допускається розламування або ділення таблеток. Препарат Бравекто® забезпечує захист тварини від бліх і кліщів до 12 тижнів.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидотн):
При застосуванні Бравекто® цуценятам 8-9-тижневого віку масою тіла 2.0-3.6 кг у дозах, що у 5 разів перевищували рекомендовані (56 мг. 168 мг і 280 мг флураланера/кг) з інтервалами менше 8 тижнів не спостерігали ніяких симптомів передозування. При застосуванні Бравекто® самкам породи бігль у дозі до 168 мг/кг (втричі перевищує рекомендовану) будь-яких порушень репродуктивної функції і впливу на життєздатність потомства не виявлено.
Препарат добре переноситься собаками породи кодлі і спорідненими породами (породи собак із дефіцитом білка МІЖ1 ) навіть у дозах, що втричі перевищують рекомендовані.
Спеціальні застереження:
Немає.
Період виведення (каренція):
Для непродуктивних тварин не визначають.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу:
При роботі з препаратом Бравекто® необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених при роботі із ветеринарними препаратами. При обробці тварин препаратом Бравекто® не можна курити, приймати їжу, пити. Після використання препарату вимити руки водою з милом. При випадковому вживанні препарату людиною необхідно негайно звернутися до лікаря та показати йому листівку-вкладку на препарат або етикетку.
Форми несумісності (основні):
Не відомі. Не застосовувати одночасно з іншими ветеринарними засобами.
Термін придатності:
2 роки.
Особливі заходи зберігання:
Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі до 3 ˚С.

Характеристики

Производитель
Msd
Страна производства
Нидерланды
Лекарственная форма
таблетки
Вид животных
Собаки
Бравекто 500 мг 1 т. для собак 10-20 кг (блохи и клещи на 3 месяца), МСД Нидерланды

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх