Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Дельтанол 5% фл 1 л (купочні) O.L. KAR.

Код: 7435
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
795 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграм! Подключайся!

Опис
Масляниста рідина світло-жовтого кольору.
Склад
100 мл препарату містить діючу речовину:
дельтаметрин - 5 г.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP53FA, інсектициди; піретрини, включаючи синтетичні сполуки.
Дельтаметрин (діюча речовина препарату) - синтетичний піретроїд, що ефективно діє на ектопаразитів при безпосередньому контакті. Речовина блокує передачу нервових імпульсів гангліозними периферичними нервами, в результаті чого наступає параліч та загибель паразитів. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин.
Застосування
Лікування та профілактика у великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, коней, собак та котів уражень ектопаразитами:
- у великої рогатої худоби: кліщами паразитиформних родин Ixodidae, Argasidae, Gamasoidea; коростяними кліщами - Psoroptes bovis, Sarcoptes bovis, Chorioptes bovis; волосоїдами - Bovicola bovis; вошами - Haematopinus eurysternus, Linognathus vituli; підшкірними оводами - Hypoderma bovis, H. lineatum;
- у овець і кіз: кліщами родини Ixodidae; коростяними кліщами - Psoroptes ovis, Sarcoptes ovis, Sarcoptes caprae, Chorioptes ovis, Chorioptes caprae; волосоїдами - Bovicola ovis, Bovicola caprae; вошами - Linognathus ovillus, L. рedalis, Linognathus caprae; кровососками - Melophagus ovinus;
- у свиней: коростяними кліщами - Sarcoptes suis, Sarcoptes parvula; вошами - Haematopinus suis;
- у коней: кліщами паразитиформних родин Ixodidae, Argasidae, Gamasoidea; коростяними кліщами - Psoroptes equi, Sarcoptes equi; волосоїдами - Bovicola equi; вошами - Haematopinus asini; кровососками - Hyppobosca equina;
- у собак і котів: кліщами паразитиформних родин Ixodidae, Argasidae, Gamasoidea, коростяними кліщами - Sarcoptes canis, Otodectes cynotis, Notoedres cati; блохами - Ctenocephalides canis, C. felis; вошами - Siphunculata - Linognathus setosus; малофагами - Trichodectes canis; кровососками - Hyppobosca canis.
Дозування
Зовнішньо. Робочу суміш готують 1мл препарату на 1л води.
Протипоказання
Не обробляти препаратом молодняк тварин віком до двох місяців. Не застосовувати тваринам з індивідуальною чутливістю (алергією) до компонентів препарату. Не обробляти кволих і хворих тварин, не обробляти тварин методом дрібнодисперсного обприскування. Не застосовувати самкам під час тічки, вагітності і лактації.
Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 5 діб, використання молока для харчування людей - через 3 доби після останнього застосування препарату. При роботі з препаратом потрібно дотримуватися загальних правил безпеки. При обробці тварин використовувати засоби індивідуального захисту (спецодяг, респіратори, гумові рукавички, захисні окуляри).
Форма випуску
Скляні ампули по 1; 5; 10 мл, скляні чи поліетиленові флакони по 5, 10; 100;; 1000 мл.
Зберігання
Препарат зберігають у сухому, темному, добре вентильованому приміщенні за температури від 4 °C до 30 °С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями, зберігати подалі від нагрівних приладів та відкритого вогню.
Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Объём
1000 мл
Производитель
O.L.KAR.
Дельтанол 5%  фл 1 л (купочні) O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх