Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Краплі РЕКС і МУСЯ собаки інсектоакар. №4 O.L. KAR

Код: 6501
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
27,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

Опис
Прозора, масляниста рідина від світло-жовтого до червоного кольору із запахом ароматизатора.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
фіпроніл 80,0 мг;
Допоміжні речовини: метиловий спирт, поліетиленгліколь, синтанол, ароматизатор.
Фармакологічні властивості
АТС vet QP53A, ектопаразтарні ветеринарні препарати для місцевого застосування
(QP53AX15, фіпроніл)
Діюча речовина препарату - фіпроніл (Fipronilum)-5-аміно-1-[2,6-дихлоро-4-(трифлуорометил) феніл] -4[(трифлуорометил)сульфінил]-1Н-піразол-3-карбонітрил, похідне фенілпіразолу.
Фіпроніл уражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в тому, що препарат гальмує проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушуючи роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове перезбудження і загибель ектопаразитів.
Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл не всмоктується через шкіру, а кумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і поступово вивільняється, виявляючи інсектоакарицидну дію. Фіпроніл забезпечує тривалу пролонговану дію. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла тварини протягом 24 годин.
Застосування
Профілактика і лікування у собак таких уражень ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку (Trichodectidae spp.), паразитоформними та коростяними кліщами (Dermaceptor spp., Ixodes spp., Rhipicephalus spp., Sarcoptes scabiei var. canis).
Профілактика і лікування блошиного алергічного дерматиту у собак.
Дозування
Зовнішньо. Перед застосуванням зрізати кінчик ампули.
Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру за допомогою полімерної ампули-крапельниці у місцях, недоступних для злизування тваринами, розгорнувши шерсть, у ділянці хребта між лопатками, у ділянці шиї, у ділянці потилиці, на шкіру внутрішньої поверхні вушної раковини у дозах наведених у таблиці:
Маса тіла тварини Доза препарату на тварину Кількість ампул, необхідних для обробки

Собаки від 1 до 10 кг 0,5 - 1,0 мл 1
Собаки від 10 до 20 кг 1,2 - 2,0 мл 1-2
Собаки від 20 до 30 кг 2,3 - 3,0 мл 2-3
Собаки від 30 до 50 кг 3,4 - 4,0 мл 3-4

При обробці великих собак масою тіла більше 50 кг дозу препарату збільшують на кожні наступні 10 кг по 1 мл. При ураженні тварин коростяними кліщами, вошами, малофагами обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності.
З метою профілактики у тварин ураженнь ектопаразитами необхідно періодично змінювати або обробляти відповідними інсектицидними засобами підстилки для тварин та проводити регулярне прибирання місць їх перебування.
При лікуванні у тварин отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закапують у кожне вухо по 4-6 крапель препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають вздовж і обережно масажують її основу, фіксуючи голову тварини протягом декількох хвилин для запобігання розбризкування препарату. Залишок препарату в ампулі наносять тварині на хребет. Препаратом обробляють обов?язково обидва вуха.
Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення препарату (1 крапля) безпосередньо на ектопаразита і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не відпадає, то його обережно видаляють пінцетом і знищують.
Протипоказання
Не застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам, тваринам у період вагітності та лактації, цуценятам до 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.
Застереження
Не допускати потрапляння препарату всередину та на слизову оболонки.Після закінчення обробки ретельно вимити руки теплою водою з милом.
При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити його струменем проточної води, при потраплянні препарату всередину - негайно звернутись до лікаря.
Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати та гладити тварин. Не допускати злизування препарату з шкіри після обробки.
У випадку передозування застосовують атропіну сульфат в терапевтичних дозах і симптоматичне лікування.
Форма випуску
Полімерні ампули-крапельниці по 1,0 мл, упакованні по 4 штуки у картонних коробках.
Зберігання
У сухому, темному, добре вентильованому приміщенні за температури від 2 до 25 °С.
Препарат зберігати окремо від харчових продуктів та кормів.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 1 рік з дати воготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
капли
Вид животных
Собаки
Производитель
O.L.KAR.
Краплі РЕКС і МУСЯ собаки інсектоакар. №4 O.L. KAR

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх