Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Норофлокс інєкц 10% 50 мл Євро

Код: 3438
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
45,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Норофлокс 10%
(розчин для ін'єкцій)
Опис
Однорідний, прозорий розчин від світло-жовтого до світло-коричневого кольору.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
енрофлоксацин 100 мг.
Допоміжні речовини: калій гідроокис, n-бутанол, трилон Б, вода для ін'єкцій.
Фармакологічні властивості
Діюча речовина препарату - енрофлоксацин, належить до антибіотиків групи фторхінолонів та володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій. Механізм його дії базується на інгібуванні бактеріального ферменту гірази, що призводить до порушення реплікації ДНК бактерій.
Енрофлоксацин проявляє бактерицидну активність відносно таких мікроорганізмів: Е. coli, Pseudomonas spp., Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Proteus spp., Vibrio parahaemolyticus, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Clostridium perfringens, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Enterococcus spp. та інших, а також згубно діє на мікоплазми (Mycoplasma spp.) та хламідії (Chlamydia spp.).
Після парентерального введення енрофлоксацин швидко і повністю абсорбується завдяки високій біодоступності. Його максимальна концентрація в крові досягається в середньому через 6 год., терапевтична концентрація підтримується впродовж 2-х діб. Енрофлоксацин частково метаболізується в печінці і виводиться з організму з сечею і жовчю.
Енрофлоксацин має високий рівень розподілу. Так, концентрації в тканинах та органах зазвичай вищі, ніж в сироватці крові. Органи, в яких може спостерігатися найбільша концентрація - легені, печінка, нирки, кишечник.
Період напіввиведення в залежності від виду тварин становить 2-7 годин.
Застосування
Велика рогата худоба: лікування захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами (колібактеріоз, септицемія, пастерельоз, сальмонельоз, стафілококоз, мікоплазмоз), вторинних бактеріальних інфекцій при вірусних захворюваннях.
Свині: лікування захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колібактеріоз, септицемія, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт).
Дозування
Великій рогатій худобі препарат вводять підшкірно, у дозі 2,5 мл препарату на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу. Для лікування у тварин частих інфекцій дихальних шляхів та сальмонельозу дозу збільшують вдвічі. Курс лікування становить 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб.
Свиням препарат вводять внутрішньом'язово, у дозі 2,5 мл препарату на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу. Для лікування у тварин частих інфекцій дихальних шляхів та сальмонельозу дозу збільшують вдвічі. Курс лікування становить 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб, при ММА-синдромі - 1-2 доби.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину.
Не застосовувати препарат якщо виявлені стійкі штами патогенних бактерій, резистентних до хінолінів.
Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи тетрацикліну, хлорамфеніколом, цефалоспоринами та макролідами.
При комбінації з тетрацикліном, макролідами та хлорамфеніколом (левоміцетин) можуть виникати антагоністичні явища.
Не застосовувати тваринам з порушеннями центральної нервової системи, ураженнями нирок та з порушеннями росту хрящової тканини.
Не застосовувати коням.
Застереження
Препарати з групи хінолонів слід з обережністю застосовувати тваринам з розладами ЦНС.
Якщо об'єм дози перевищує 5 мл для великої рогатої худоби та 2,5 мл для свиней, її необхідно розділити і ввести в різні ділянки.
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Флакони з коричневого скла, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 50 та 100 мл.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° до 25°С.
Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.
Термін придатності - 3 роки.
Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від 5 до 25°С.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
50.0 мл
Производитель
O.L.KAR.
Норофлокс інєкц 10% 50 мл Євро

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх