Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Лінкоспект 44 порошок (Лінко SP 44) 100 г O.L. KAR.

Код: 8194
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
64,20 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Лінко SP 44
(порошок для перорального застосування)
Опис
Однорідний водорозчинний порошок від білого до світло-жовтого кольору.
Склад
1 г препарату містить діючі речовини:
лінкоміцину гідрохлорид - 22 мг;
спектиноміцину сульфат - 22 мг.
Допоміжна речовина: сорбіт.
Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01FF52 - Лінкоміцин, комбінації.
Лінко SP 44 ? комбінований препарат, який містить антибіотики ? лінкоміцин і спектиноміцин.
Препарат володіє широким спектром антимікробної дії щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій.
Лінкоміцин ? антибіотик з групи лінкозамідів. Він пригнічує синтез білку у мікроорганізмів, зв'язуючись з 50S рибосомальними субодиницями бактеріальних клітин. Речовина виявляє бактеріостатичну або бактерицидну дію, в залежності від концентрацій. Лінкоміцин діє переважно на грампозитивні мікроорганізми, включно з Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., а також на грамнегативні бактерії: Actinobacillus spp., Bordetella spp., деякі види Nocardiа та Actinomyces spp., особливо ефективний проти Serpulina hyodysenteriae, Mycoplasma spp. та ін.
Спектиноміцин ? антибіотик трициклічної структури з групи аміноглікозидів. Ефективність його дії пов'язана з пригніченням синтезу білків в мікробній клітині, зв'язуванням з 30S рибосомною субодиницею мікроорганізмів, що попереджує подовження поліпептидного ланцюга на етапі транслокації. Речовина діє переважно на грамнегативні мікроорганізми, включно з E. coli, Pasteurella multocida, Salmonella spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Haemophilus spp., Vibrio spp., а також на деякі грампозитивні мікроорганізми та Mycoplasma spp.
Спектиноміцин після перорального застосування погано всмоктується в травному каналі. Спектиноміцин зв'язується з білками не більше, ніж на 10%. Його концентрація в сироватці крові досягає максимуму через 2 години. Через 24 години після перорального застосування незначні концентрації антибіотика спостерігають у нирках, печінці, легенях, м'язах, жировій тканині. Спектиноміцин практично не біотрасформується в організмі й виділяється у незміненому вигляді з фекаліями.
Після перорального застосування лінкоміцин добре всмоктується з травного каналу та добре розповсюджується в органах і тканинах, в тому числі, у кістковій тканині. Лінкоміцин на 50% зв'язується з білками. Концентрація лінкоміцину в сироватці крові досягає піку через 2 години після прийому. Період напіврозпаду становить 2,5-4 години. Більшість лінкоміцину та його метаболіти екскретуються переважно з сечею та жовчю. Незначні кількості речовини виділяються через кишковий тракт.
Застосування
Лікування свійської птиці (бройлерів, племінних курей, ремонтного молодняку) та свиней, хворих на ензоотичну пневмонію, колібактеріоз, сальмонельоз, дизентерію, синдром ММА (мастит-метрит-агалактія), некротичний ентерит, мікоплазмоз, а також при захворюваннях травного каналу та органів дихання, спричинених мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Дозування
Перорально з питною водою або кормом індивідуально чи груповим методом 1 раз на добу у таких дозах:
свині ? 2 кг препарату на 1 тонну корму протягом 5-7 діб;
кури (бройлери, племінні кури, ремонтний молодняк) - 2 кг препарату на 1 тонну корму (1-2 кг препарату на 1000 л питної води), що відповідає 2,3 г препарату на 1 кг маси тіла протягом 5-7 діб.
При застосуванні препарату з кормом рекомендується спочатку змішати з 3-10% загальної кількості корму, а потім перемішати отриману суміш з рештою корму.
При застосуванні препарату з питною водою розчин готують з розрахунку необхідної кількості питної води для окремих вікових категорій птиці на 1 добу. Щодоби готують свіжий розчин препарату.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до лінкоміцину та спектиноміцину.
Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких призначені для споживання людьми.
Не застосовувати одночасно з макролідами, хлорамфеніколом, ампіциліном, каоліном, міорелаксантами та анестетиками.
Під час лікування не призначають препарати, що пригнічують перистальтику кишечнику.
Не застосовувати кролям, хом'якам, мурчакам, коням та особливо жуйним тваринам , це може призвести до тяжких ускладнень з боку травного каналу. Не застосовувати тваринам із порушенням функції нирок та печінки.
Не застосовувати свиням у період вагітності, лактації та розведення.
Застереження
Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється через 3 доби (свині) та 2 доби (бройлери, ремонтний молодняк, племінні кури) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
У деяких випадках після застосування препарату у свиней може виникнути почервоніння шкіри та слизових оболонок, яке не потребує відміни препарату.
У процесі змішування препарату з кормом необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор, рукавиці).
Форма випуску
Пакети з плівки полімерної, пакети з фольги ламінованої по 100 г та 1 кг, мішки по 10 та 25 кг.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.
Термін придатності ? 2 роки з дати виготовлення.
Термін придатності препарату, змішаного з кормом ? 24-36 годин; при розчиненні у воді ? 24 години.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
порошок
Вес
100.0 г
Производитель
O.L.KAR.
Лінкоспект 44 порошок (Лінко SP 44) 100 г O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх