Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Маст BSN 50 мл фл.

Код: 9267
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
41,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

Маст БСН
(суспензія для інтрацистернального введення)
Опис
Масляниста суспензія світло-жовтого кольору зі специфічним запахом.
Склад
1 доза (5 мл) містить діючі речовини:
бензилпеніциліну натрієва сіль - 100000 ОД;
стрептоміцину сульфат - 0,1г;
норсульфазол - 0,35г.
Фармакологічні властивості
Маст БСН - це комбінований протимаститний препарат, до складу якого входять бензилпеніциліну натрієва сіль, стрептоміцину сульфат і норсульфазол.
Бензилпеніциліну натрієва сіль є антибіотиком пеніцилінового ряду, що володіє бактерицидною дією щодо грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів, зокрема Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Pneumococcus spp., Diplococcus spp., Spirochaeta spp. та ін. Ця дія базується на пригніченні біосинтезу клітинної стінки мікроорганізмів, основу якої утворює складний гетерополімер пептидоглікан.
Стрептоміцину сульфат належить до підгрупи стрептоміцину групи природних аміноглікозидів і є антибіотиком з бактерицидним типом антимікробної дії. Діюча речовина активна проти мікроорганізмів, які знаходяться у стадії розмноження, і дещо слабше проти бактерій у стадії спокою. Бактерицидна дія антибіотика реалізується шляхом пригнічення білкового синтезу мікробних клітин. Стрептоміцину сульфат активний проти багатьох грампозитивних та грамнегативних бактерій, в тому числі кислотостійких та пеніциліностійких штамів, пригнічує ріст та розвиток Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Brucella spp., Klebsiella spp., Mycobacterium spp., Neisseria spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Haemophilus spp. та ін.
У вогнищі запалення під впливом стрептоміцину зменшуються набряк та інфільтрація, прискорюється перехід ексудативної реакції у продуктивну.
Норсульфазол - протимікробний бактеріостатичний засіб, активний у відношенні грампопозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coli, Shigella spp., Klebsiella spp., Vibrio cholerae, Clostridium perfringens, Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae, Yersinia pestis, Chlamydia spp., Actinomyces israelii, Toxoplasma gondii.
Застосування
Лікування у корів клінічних та субклінічних форм маститів, викликаних чутливими до складових препарату мікроорганізмами, під час лактації.
Дозування
Інтрацистернально. Перед введенням препарату уражену долю вимені ретельно здоюють та проводять асептичну обробку дійки. Попередньо підігрітий до 36-38 °С і збовтаний до отримання однорідної суміші препарат повільно вводять в молочний канал безпосередньо з шприца-туби або за допомогою молочного катетеру і шприца. Після введення проводять легкий масаж долі вимені знизу доверху. Препарат вводять два рази на добу з інтервалом 12 годин в дозі:
- при лікуванні серозних та серозно-катаральних маститів - 5 мл на одне введення;
- при лікуванні катаральних, гнійно-катаральних, гнійних та гнійно-геморагічних маститів - 10 мл на одне введення.
Курс лікування - 3-5 діб.
Протипоказання
Не застосовувати препарат в сухостійний період.
Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату.
Застереження
Під час лікування препаратом та протягом 3 діб після його останнього введення молоко з ураженої долі вимені здоюють в окремий посуд та утилізують; молоко із здорових долей вимені згодовують тваринам після кип'ятіння. Використання м'яса від забитих під час лікування тварин дозволяється без обмежень, окрім вимені, яке вибраковують.

Форма випуску
Шприци інтрамамарні (шприц-туби) по 5 мл, запаковані по 4 шт. у пакет полімерний, склянні флакони по 50, 100 мл.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0°С до 20 °С.
Термін придатності - 18 місяців з дати виготовлення.
Для ветеринарного застосування!
Аналог Мастисан А

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
50.0 мл
Лекарственная форма
Суспензия
Производитель
O.L.KAR.
Маст BSN 50 мл фл.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх