Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Сульфатрим порошок (оральний) 10 г O.L. KAR.

Код: 2060
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
8 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Сульфатрим
(порошок для орального застосування)
Опис
Порошок від білого до світло-жовтого кольору без запаху, добре розчинний у воді.
Склад
100 г препарату містить діючі речовини:
сульфадиметоксину натрієва сіль - 4 г;
триметоприм - 2 г.
Допоміжна речовина: лактоза моногідрат.
Фармакологічні властивості
АТСvet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.
Сульфатрим - комбінований хіміотерапевтичний препарат широкого спектру антимікробної дії.
Сульфадиметоксин - активний до грампозитивних і грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Salmonella spp., E. coli, Haemophilus spp., Pasteurella spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на найпростіші (Coccidia, Toxoplasma) та рикетсії (Rickettsia spp.), менш активний щодо протею. Механізм дії пов'язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.
Триметоприм - хіміотерапевтична речовина, що володіє бактеріостатичною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує активність бактеріальної редуктази, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів метаболізму бактерій на шляху синтезу білка.
Активні речовини триметоприм та сульфадиметоксин діють синергічно. Вплив сульфадиметоксину посилюється триметопримом. Поєднання цих двох речовин стимулює блокування біосинтезу фолієвої кислоти.
Сульфадиметоксин порівняно повільно всмоктується із травного каналу, хоча виявляється у крові вже через 30 хвилин після введення. Терапевтична концентрація в організмі утримується протягом 24 - 48 годин. Період напіввиведення препарату із сироватки крові становить 11 - 14 годин.
Триметоприм зв'язується з білками плазми крові на 70%. Високу концентрацію триметоприму виявляють у секреті бронхіальних залоз, передміхуровій залозі та в жовчі. Період напіврозпаду триметоприму в плазмі крові становить 8 - 10 годин. Протягом 72 годин виводиться із сечею 66,8%.
Застосування
Лікування у телят, козенят, ягнят, свиней, кролів, свійської птиці (курчат-бройлерів, індиків, курей-несучок та батьківських ліній) колібацильозу, пастерельозу, сальмонельозу, кокцидіозу, а також захворювань травного каналу, органів дихання та сечовивідних шляхів, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до сульфадиметоксину та триметоприму.
Дозування
Перорально з питною водою у дозах: телята, козенята, ягнята, свині - 10 г препарату на 40 кг маси тіла щодобово (10 г препарату на 5 л питної води щодобово) протягом 5 діб; або з кормом (60г на 10кг корму).
кролі - 8 г препарату на 1 л питної води щодобово протягом 5 діб;
свійська птиця (курчата-бройлери, індики, кури-несучки та батьківські лінії) - 200 г препарату на 100 л питної води, або (4кг препарату на 1 тонну корму) протягом 5 діб. При лікуванні кокцидіозу доза становить 800 г препарату на 100 л питної води протягом 3-5 діб.
Протягом лікування дають воду тільки з препаратом.
Після розчинення препарату у питній воді, розчин необхідно використати протягом 24 годин.
Протипоказання
Підвищена чутливість до складників препарату, а також при захворюваннях органів кровотворення, печінки, нирок.
Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких використовують для споживання людьми. Не застосовувати жуйним тваринам з функціонально розвиненими передшлунками.
Застереження
Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється через 8 (телята, козенята, ягнята, свині, кролі) та 5 (кури-бройлери, індики-бройлери) діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Пакети з плівки полімерної, пакети з фольги ламінованої по 2, 10, 100 г та 1 кг.
Зберігання
Сухе темне недоступне для дітей місце при температурі від 0° до 30°С.
Термін придатності - 3 роки.
Термін придатності розчиненого у воді препарату - 24 години.

Характеристики

Страна производства
Украина
Вес
10 г
Производитель
O.L.KAR.
Сульфатрим порошок (оральний)  10 г O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх