Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Ветадекс 10 мл

Код: 24369
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
28,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Ветадекс розчин для ін'єкцій

СКЛАД

1 мл препарату містить діючу речовину: дексаметазон натрію фосфат - 2,64 мг (еквівалентно 2 мг дексаметазону). Допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь, трилон Б, метилпарабен, пропілпарабен, натрію дигідрофосфат, динатрію фосфат.

Фармакологічні властивості

Ветадекс - ГЛЮКОКОРТИКОСТЕРОЇДНИЙ препарат, який має протизапальну, протиалергічну, десенсибілізуючу, протишокову, імунодепресивну та антипроліферативну дії. Дексаметазон зменшує або запобігає відгук тканин на запальний процес шляхом зниження розвитку ознак запалення без впливу на його причину. Дексаметазон впливає на всі стадії запального процесу. Зменшує проникність кровоносних судин, зумовлену вивільненням гістаміну, гальмує вивільнення кінінів і утворення антитіл. Дексаметазон також пригнічує фагоцитоз і вивільнення хімічних посередників запалення. Дексаметазон зменшує концентрацію тімусзавісімих лімфоцитів (Т-лімфоцитів), моноцитів і еозинофільних лейкоцитів. Він також зменшує зв'язування імуноглобуліну з рецепторами поверхневих тканин і пригнічує синтез і вивільнення інтерлейкінів шляхом зменшення зародкових Т-лімфоцитів і зниження поширення первинної імунної відгуку. Обмежує міграцію лейкоцитів у вогнищі запалення, порушує утворення інтерлейкіну-1, сприяє стабілізації лізосомальних мембран і тим самим знижує концентрацію протеолітичних ферментів в осередку запалення. Пригнічує активність фосфоліпази А2, що призводить до пригнічення синтезу простагландинів і лейкотрієнів. Пригнічує вивільнення ЦОГ (головним чином ЦОГ-2), що також сприяє зменшенню продукції простагландинів. Зменшує кількість циркулюючих лімфоцитів (Т- і В-клітин), моноцитів, еозинофілів і базофілів внаслідок їх переміщення з судин в лімфоїдну тканину, пригнічує утворення антитіл. Дексаметазон стимулює білковий катаболізм та індукує ензими, відповідальні за метаболізм амінокислот. Він зменшує синтез і збільшує розпад білків в лімфоїдної тканини, сполучної тканини, м'язах і шкірі. Тривале застосування може призвести до атрофії цих тканин. Дексаметазон збільшує засвоєння глюкози шляхом індукції печінкових ферментів, що беруть участь в глюконеогенезі, стимулює білковий катаболізм, (який збільшує концентрацію амінокислот, необхідних для глюконеогенезу в печінці) і знижує периферичну утилізацію глюкози. Ці дії призводять до збільшення накопичення глікогену в печінці, збільшення концентрації глюкози в крові і інсулінової стійкості. Дексаметазон збільшує ліполіз і метаболізує жирні кислоти з жирових тканин, приводячи до збільшення концентрації жирних кислот у плазмі. При тривалому застосуванні може статися аномальне перерозподіл жиру. Дексаметазон зменшує кісткоутворення і посилює кісткову резорбцію. Він зменшує концентрацію кальцію в плазмі, приводячи до вторинного гіперпаратиреозу та подальшого стимулювання остеокластів, і прямому ингибированию остеобластів. Дексаметазон пригнічує вивільнення з гіпофіза кортикотропіну і ?-ліпопротеїну, але не зменшує рівень циркулюючого ?-ендорфіну, пригнічує продукцію тиреотропного і фолікулостимулюючого гормонів. Внаслідок катаболічного дії при тривалому застосуванні, можливе пригнічення росту у молодняка.

Дексаметазон добре абсорбується після внутрішньосуглобової і локальної (у вогнище запального процесу) ін'єкції. Обсяг розподілу речовини у тварин різних статевовікових груп однаковий. Дексаметазон метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить близько 200 хв. Дія препарату в тканинах організму триває протягом 72 годин. Дексаметазон виводиться з організму переважно нирками і (в незначних кількостях) - з жовчю. Після введення в дію препарату починається швидко, а після внутрішньом'язового клінічний ефект досягається через 8 годин.

ЗАСТОСУВАННЯ

Призначений для лікування великої рогатої худоби (в тому числі, молодняка), коней, свиней, овець, кіз, собак і кішок:

- метаболічні процеси: кетоз у великої рогатої худоби або післяродова токсемія у овець та свиноматок;

- неінфекційні запальні процеси, особливо гострі м'язово-скелетні запалення такі як: артрит, періартрит, тендовагініт, бурсит, вивихи, запалення м'язів, кісток і сухожиль;

- гострі інфекційні захворювання (гострий мастит, метрит, пневмонія), в комбінації з відповідною антибактеріальною терапією;

- алергічні стани, наприклад, астма, алергічні ураження шкіри (екзема, кропив'янка, свербіж та ін.), Ламініт у коней і великої рогатої худоби, укуси змій;

- стресовий і шоковий стан;

- токсемия під час останньої стадії вагітності (протягом 2-4 днів).

Дозування

Препарат вводять внутрішньовенно, внутрішньом'язово або підшкірно (собаки, кішки):

- велика рогата худоба, коні: 5-10 мл на 400 кг маси тіла (що відповідає 2,5-5 мг дексаметазону на 100 кг маси тіла).

- свині: 1,5 мл на 50 кг маси тіла (що відповідає 0,6 мг дексаметазону на 10 кг маси тіла).

- вівці, кози, телята: 1-2 мл на 50 кг маси тіла (що відповідає 0,4-0,8 мг дексаметазону на 10 кг маси тіла).

- собаки, кішки: 0,25-0,5 мл на 5 кг маси тіла (що відповідає 0,1-0,2 мг дексаметазону на 1 кг маси тіла).

При необхідності препарат вводять повторно: собакам і котам з 2-денним інтервалом; іншим тваринам з 3-4-денним інтервалом.

Для ініціювання отелення у корів препарат вводять протягом 1 тижня перед народженням телят в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (що відповідає 5 мг дексаметазону на 100 кг маси тіла).

При післяпологовий токсемії і для ініціювання окоту у овець і кіз: 6 мл препарату на 50 кг маси тіла (що становить 2,5 мг дексаметазону на 10 кг маси тіла).

У комплексі протишокової терапії препарат застосовують шляхом повільної внутрішньовенної ін'єкції десятиразової протизапальної дози, повторно - через 8-12 год.

Внутрішньосуглобове введення: в залежності від зони ураження і маси тіла тварини - від 0,25 до 4 мл.

Протипоказання:

Гіперчутливість до препарату, системна грибкова інфекція, активна форма туберкульозу, цукровий діабет, системні інфекції, артеріальна гіпертензія, гострі розлади вищої нервової діяльності, період вагітності, виразкові ураження шлунка та / або кишечника, вірусні захворювання, остеопороз, синдром Іценко-Кушинга, підвищена чутливість до компонентів препарату.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Затримка в організмі води і натрію, втрата калію і кальцію, гіпертензія, м'язова слабкість, остеопороз, виразка з можливою наступною перфорацією і кровотечею, панкреатит, погіршення загоєння ран, судоми, запаморочення, розвиток синдрому Іценко-Кушинга, порушення статевого циклу, прояви латентного цукрового діабету, негативний баланс азоту, обумовлений білковим катаболизмом, алергія, інфекційні захворювання, пов'язані з імунодепресивноюдією препарату. Пригнічення функції кори надниркових залоз.

Побічна дія проявляється переважно при застосуванні високих доз препарату і гіперчутливості до ГКС. При тривалому лікуванні (більше 2 тижнів) можливий розвиток функціональної недостатності надниркових залоз, цукровий діабет, порушення секреції статевих гормонів. Вторинна адренокортікальнаянедостаточность, обумовлена ??лікарськими препаратами, може бути викликана через раптову скасування кортикостероїдів і може бути зведена до мінімуму поступовим зменшенням дози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші

Антигістамінні препарати і барбітурати знижують активність дексаметазону; естрогени - пролонгують його дію; взаємодія з фуросемідом підсилює гіпокаліємію. Дексаметазон знижує концентрацію в крові саліцилатів, зменшує час анестезії, викликаної барбітуратами.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 14 діб після останнього введення препарату. При вимушеному забої раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано в корм хутровим звірам або для переробки на м'ясо-кісткове борошно.

Молоко забороняється використовувати в харчових цілях протягом 2 діб після останнього введення препарату. Отримане раніше встановленого терміну молоко може бути використано після кип'ятіння в корм тваринам.

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
10.0 мл
Производитель
Укрзооветпромпостач
Ветадекс 10 мл

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх