Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Без мух спрей 50 мл / 6,25 г O.L. KAR.

Код: 23672
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
21,75 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграм! Подключайся!

Опис
Являє собою дрібні гранули від білого до бежевого кольору, при розчиненні у воді утворює суспензію.
Склад
Містить діючу речовину:
імідаклоприд в кількості 10%;
допоміжні компоненти: трикозен Z-9 (статевий феромон мух, Muscalure) - 0,1%, LEJ 179 (ароматизатор) - 0,25%, бітрекс (гіркота) - 0,01%, цукор - 88,43%.
Фармакологічні властивості
Імідаклоприд, що входить до складу инсектицидного засобу, має виражену контактну і кишкову інсектицидною дією по відношенню до окрилених мух, включаючи Musca domestica, Fannia canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp., тарганів, блох і іншим комах, в тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбонат. Будучи антагоністом нікотин-ацетилхолінових рецепторів, імідаклоприд викликає гіперполяризацію мембрани нервових волокон комах, що призводить до тривалого відкриття натрієвих каналів, порушення передачі нервових імпульсів і загибелі комах. Статевий феромон мух забезпечує залучення комах на оброблену інсектицидним засобом поверхню, а наявність у складі цукру і ароматизатора сприяє його кращому поїдання комахами. Тривалість инсектицидного дії препарату БЕЗ МУХ в залежності від типу оброблюваної поверхні зберігається до 4 - 8 тижнів. БЕЗ МУХ за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин, в рекомендованих концентраціях не виявляє місцево, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії.
Для знищення мух, тарганів, бліх та інших комах на об'єктах різного типу.

Дози і спосіб застосування
Інсектицидний засіб БЕЗ МУХ застосовують у вигляді суспензії шляхом розпилення або нанесення мазків на поверхню.
Розпилення на поверхню.
Для приготування робочої суспензії БЕЗ МУХ в ємності обприскувального пристрою при ретельному перемішуванні розчиняють інсектицидний засіб з розрахунку 25г гранул на 200 мл води кімнатної температури. Обсягу приготовленої суспензії досить для обробки поверхонь закритого приміщення площею підлоги 10 м2 або поверхонь закритого приміщення з площею підлоги 30 м2 (так, як обробляється 30% площі приміщення). Дезінсекцію проводять ветеринарні фахівці або особи, навчені безпечно працювати з інсектицидними засобами, шляхом вибіркового обприскування робочої суспензією БЕЗ МУХ не менше 30% поверхні стін і стелі приміщення. Смужки нанесення БЕЗ МУХ не повинні перевищувати 10 х 30 см Для знищення мух і тарганів досить застосування БЕЗ МУХ тільки в місцях сильного скупчення комах. Обприскують поверхні бажаних комахами (теплі сонячні стіни, віконні рами, підвіконня, двері, опори, частини огорож, труби, молокопроводи, плафони світильників і інші поверхні). Стіни в свинарниках обробляють на висоті вище 1,5 м, на фермах для великої рогатої худоби - на висоті вище 2 м від підлоги.
Нанесення мазків на поверхню.
У місцях, не придатних для нанесення інсектициду, розкладають і розвішують смужки картону або поліетиленової стрічки, попередньо оброблені робочої суспензією інсектициду. Для приготування робочого розчину в окремій ємності розчиняють 25г гранул БЕЗ МУХ в 20 мл води кімнатної температури і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії. Для нанесення мазків використовують малярні пензлики. На час проведення обробки з приміщення виводять тварин, прибирають залишки корму, води і молочний інвентар, накривають поліетиленовою плівкою доїльне обладнання, здійснюють збір яєць в пташниках. Введення тварин в приміщення дозволяється після повного висихання оброблених поверхонь і провітрювання приміщення протягом 30 - 40 хвилин. Допускається проведення локальної дезінсекції окремих ділянок поверхонь приміщення при наявності інтенсивної вентиляції та відсутності людей і тварин в безпосередній близькості від оброблюваних об'єктів. Приготована суспензія повинна бути використана протягом одного робочого дня. Якщо процес обробки було призупинено більше ніж на 30 хвилин, суспензію слід повторно перемішати. Повторні обробки приміщень при необхідності слід проводити з інтервалом 4 - 8 тижнів.

Побічна дія
У рекомендованих дозах не спостерігаються.

Протипоказання
Забороняється обробляти інсектицидною суспензією годівниці, поїлки та поверхні, з якими стикатимуться продукти харчування, корми та тварини. Робочу суспензію інсектициду не слід наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобіленої поверхні.
Особливі вказівки
До обробки не допускаються вагітні та жінки, які годують груддю, особи віком до 18-річного віку і мають протипоказання для роботи з інсектицидними засобами. Обробку приміщень інсектицидним засобом необхідно проводити в халатах, гумових рукавичках, головних уборах, герметичних захисних окулярах і респіраторах. При приготуванні і застосуванні робочої суспензії БЕЗ МУХ слід уникати утворення пилу і попадання гранул або суспензії на шкіру, в очі і органи дихання. У разі розсипання гранул, їх слід змести з поверхні і потім це місце, рясно змочивши водою, ретельно вимити. Під час обробки забороняється приймати їжу, пити і курити. Після закінчення обробки слід вимити руки теплою водою з милом, рот прополоскати водою. При недотриманні заходів і попаданні гранул БЕЗ МУХ або його робочої суспензії на шкіру, забруднені місця слід вимити великою кількістю проточної води, при попаданні в очі їх слід негайно протягом декількох хвилин промити під струменем води, при попаданні в дихальні шляхи потерпілого слід негайно винести на свіже повітря. При випадковому проковтуванні препарату необхідно випити декілька склянок води, а потім прийняти 10 - 20 таблеток активованого вугілля. При необхідності звернутися за медичною допомогою. Невикористану робочу суспензію инсектицидного засобу утилізують в спеціально відведених місцях, далеко від джерел водопостачання та місць випасу худоби.

Умови зберігання
У сухому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 °С до 40 °С. Термін придатності - 3 роки.

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
50.0 мл
Объём
250 мл
Производитель
O.L.KAR.
Без мух спрей 50 мл / 6,25 г O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх