Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Норофлокс інєкц 5% 50 мл O.L. KAR

Код: 3278
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
33,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Норофлокс 5%
(розчин для ін'єкцій)
Опис
Однорідний, прозорий розчин від світло-жовтого до світло-коричневого кольору.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
енрофлоксацин - 50 мг.
Допоміжні речовини: калій гідроокис, n-бутанол, трилон Б, вода для ін'єкцій.
Фармакологічні властивості
Діюча речовина препарату - енрофлоксацин, належить до антибіотиків групи фторхінолонів та володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій. Механізм його дії базується на інгібуванні бактеріального ферменту гірази, що призводить до порушення реплікації ДНК бактерій.
Енрофлоксацин проявляє бактерицидну активність відносно таких мікроорганізмів: Е. coli, Pseudomonas spp., Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Proteus spp., Vibrio parahaemolyticus, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Clostridium perfringens, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Enterococcus spp. та інших, а також згубно діє на мікоплазми (Mycoplasma spp.) та хламідії (Chlamydia spp.).
Після парентерального введення енрофлоксацин швидко і повністю абсорбується завдяки високій біодоступності. Його максимальна концентрація в крові досягається в середньому через 6 год., терапевтична концентрація підтримується впродовж 2-х діб. Енрофлоксацин частково метаболізується в печінці і виводиться з організму з сечею і жовчю.
Енрофлоксацин має високий рівень розподілу. Так, концентрації в тканинах та органах зазвичай вищі, ніж в сироватці крові. Органи, в яких може спостерігатися найбільша концентрація - легені, печінка, нирки, кишечник.
Період напіввиведення в залежності від виду тварин становить 2-7 годин.
Застосування
Велика рогата худоба: лікування захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами (колібактеріоз, септицемія, пастерельоз, сальмонельоз, стафілококоз, мікоплазмоз), вторинних бактеріальних інфекцій при вірусних захворюваннях.
Вівці, кози: лікування захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами (пастерельоз, колібацильоз, клостридіоз, гангренозний та гострий мастит, сальмонельоз, мікоплазмоз).
Свині: лікування захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колібактеріоз, септицемія, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт).
Собаки: лікування захворювань травного каналу, органів дихання, сечостатевої системи, органів слуху, а також сепсису, раневих інфекцій, спричинених чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами.
Дозування
Великій рогатій худобі, вівцям, козам препарат вводять внутрішньовенно або підшкірно, свиням - внутрішньом'язово, у дозі 1 мл препарату на 20 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу. Для лікування у тварин частих інфекцій дихальних шляхів та сальмонельозу дозу збільшують вдвічі. Курс лікування становить 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб, при ММА-синдромі у свиней - 1-2 доби. Собакам препарат вводять підшкірно у дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу протягом 5-10 діб.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину.
Не застосовувати для лікування собак дрібних порід до 12-місячного віку, собак великих порід до 18-місячного віку, вагітним сукам, а також сукам в період лактації в зв'язку з негативною дією на формування хрящової тканини.
Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи тетрацикліну, хлорамфеніколом, циклоспорином та макролідами у зв'язку з можливістю виникнення токсикозу.
Застереження
Препарати з групи хінолонів слід з обережністю застосовувати тваринам з розладами ЦНС.
Якщо об'єм дози перевищує 10 мл для великої рогатої худоби, 5 мл для овець та кіз та 2,5 мл для ягнят, козенят та свиней, її необхідно розділити і ввести в різні ділянки.
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока корів та кіз в їжу людям дозволяється, відповідно, через 7 та 5 діб після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Флакони з коричневого скла, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 50 та 100 мл.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 25°С.
Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.
Термін придатності - 3 роки.
Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від 5? до 25?С.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
50.0 мл
Производитель
O.L.KAR.
Норофлокс інєкц 5% 50 мл O.L. KAR

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх