Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

ТТ Гард-250 оральний 1 л O.L. KAR.

Код: 16427
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
1 332,30 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

ТТ Гард - 250
(розчин для перорального застосування)
Опис
Прозорий, жовтуватий розчин.
Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
тіамуліну гідроген фумарат - 145 мг;
тилозину тартрат - 105 мг.
Допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол, пропілгалат, бутил-4-гідроксибензоат, вода очищена.
Фармакологічні властивості
ТТ Гард-250 - комбінований препарат, що має в складі тіамулін та тилозин, які посилюють дію один одного.
Тіамулін - напівсинтетичний антибіотик із групи плевромуліну. Гальмуючи протеїновий синтез у мікроорганізмів, тіамулін діє бактеріостатично щодо: грампозитивних (Erysipelotrix spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Listeria monocytogenes, Actinomyces pyogenes) і грамнегативних мікроорганізмів (Pasteurella spp., Campylobacter spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae); мікоплазм (Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, M. hyorhinis, M. bovis, M. synoviae тощо); лептоспір (Leptospira spp.); спірохет (S. hyodysenteria, S. innocens); трепонем (T. hyodysenteriae) та хламідій (Chlamydia spp.).
Тилозин- антибіотик із групи макролідів. Його бактеріостатична дія базується на пригніченні бактеріального синтезу протеїнів в наслідок зв'язування з рибосомами. Тилозин активний щодо: грампозитивних (Actinomycos spp., Clostridium spp.,Corynebacterium spp., Streptococcus spp., Leptospira spp., Erysipelothrix spp., B. anthracis) і грамнегативних мікрорганізмів (Brucella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., B. bronchiseptica, P. Mirabilis, E. coli тощо). Пригнічує дію мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.), трепонем (Treponema spp.) і рикетсій (Rikettsia spp.).
Застосування
Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки та молодняк вказаних видів): профілактика та лікування птиці, хворої на бронхіт, мікоплазмоз, ешерихіоз, пастерельоз, а також при захворюваннях травного каналу та органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну та тилозину.
Свині: лікування тварин, хворих на бешиху, дизентерію, ілеїт, лептоспіроз, лістеріоз, кампілобактеріоз, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, інфекційний гастроентерит, спірохетний ентероколіт, атрофічний риніт, ензоототичну пневмонію, актинобацилярну плевропневмонію та мікоплазматичний артрит, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну та тилозину.
Дозування
Перорально з питною водою у дозі:
свійська птиця (кури, індики, гуси, качки та молодняк вказаних видів) - 1 мл препарату на 1 л питної води (терапевтична доза) протягом 3-5 діб. Молодняку птиці (профілактично) препарат випоюють у дозі 0,5 мл препарату на 1 л питної води щоденно з 1-ї по 5-ту, а потім з 18-ї по 20-ту добу життя;
свині - 0,8 мл препарату на 10 кг маси тіла на добу протягом 3-5 діб. При захворюванні свиней на ензоототичну пневмонію, мікоплазматичний артрит - вказану дозу збільшують до 1,0-1,2 мл препарату на 10 кг маси тіла. Після курсу лікування свиней, хворих на дизентерію чи ілеїт, через 8-10 діб доцільно повторити обробку .
Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до тіамуліну та тилозину. Не застосовувати супоросним свиноматкам на першій стадії вагітності (протягом першого місяця), племінним хрякам, курам-несучкам в період яйценосності. Не рекомендується використовувати ТТ Гард-250 одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами та лінкоміцином. Свиням не застосовувати засоби, які виготовлені на основі поліефірних іонофорів (монензин, наразин, саліноміцин тощо) що найменше тиждень до, під час та після курсу лікування.
Застереження
Забій свиней і птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Флакони по 10мл, 100мл, 1л.
Зберігання
Сухе, захищене від світла місце, при температурі від 5°С до 25°С. Після першого відбору з флакону решту розчину необхідно використати протягом 20 діб, при умові зберігання його в побутовому холодильнику.
Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Объем
1000.0 мл
Производитель
O.L.KAR.
ТТ Гард-250 оральний 1 л O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх