Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Ніфулін МОФ уп 1 кг (для непродукт. тварин) O.L. KAR.

Код: 14409
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
260,60 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграмм! Подключайся!

Склад
100 г препарату містить діючі речовини:
метронідазол - 11 г
окситетрацикліну гідрохлорид - 2,5 г
фуразолідон - 6,5 г
Допоміжні речовини: крохмал, крейда кормова.
Фармакологічні властивості
Ніфулін порошок - комплексний препарат, до складу якого входять метронідазол,фуразолідон та окситетрациклін.
Метронідазол належить до групи 5-нітроімідазола.Механізм дії метранідазола полягає в біохімічному відновленні 5-нітрогруппи метранідазола внутріклітинними транспортними протеї нами анаеробних бактерій і найпростіших.Відновлена 5-нітрогруппа метронідазола взаємодіє з ДНК мікробної клітини, інгібуючи синтез її нуклеїнових кислот, що веде до загибелі мікроорганізміу.Ефективний проти найпростіших (Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis, Giardia intestinalis, Entamoeba histolytica), облігатних анаеробних бактерій (Bacteroides fragillis, Bacteroides distasonis, Bacteroides ovatus, Bacteroides thetaiotaomicron, Bacteroides vulgatus), Fusobacterium spp. Veillonella spp.), деяких грампозитивних бактерій (Eubacterium spp.,Clostridium spp.,Peptococcus spp.,Pepiostreptococcus spp.).
Окситетрациклін є бактеріостатичним антибіотиком. Препарат володіє широким спектром діїї на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Streptococcus spp., Clostridium spp.,Corynebacterium spp.,Brucella spp.,Haemophilus spp.,E. Coli, Pasterella spp.,Klebsiella spp.,Erusipelothrix spp.,Fusobacterium spp., Salmоnella spp.,а також на найпростіші (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia spp.). Механізм дії окситетрацикліну полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів.
Фуразолідон - синтетичний антибактеріальний та антипротозойний засіб, похідне нітрофурану. Він блокує ферментну систему чутливих до нього бактерій. Фуразолідон активний проти Giardia, Vibrio cholerae, Trichomonas, Coccidia, а також E. Coli, Enterobacter spp.,Campilobakter spp.,Salmоnella spp..
Після орального застосування метронідазол швидко всмоктується з травного каналу, легко проникає у органи і тканини, ступінь його розподілу досягає 70-95% маси тіла тварини. Досягає бактерицидної концентрації у більшості тканин та рідин у організмі тварини, включаючи мозок, спинномозкову рідину, порожнини абсцесів, слину, жовч, статеві виділення, амніотичну рідину. Метранідазол виводиться з організму із сечею через 1-2 доби після введення.
Окситетрациклін широко розповсюджується в організмі.Найвища його концентрація спостерігається у нирках, печінці, сечі та жовчі. Концентрація окситетрацикліну в легенях, травному каналі, мязах та селезінці є такою ж, як і в плазмі крові. Він проходить через гематоенцефалічний бар'єр і плаценту.
Окситетрациклін утворює метаболіти у незначній мірі. Із організму він виводиться разом із сечею і жовчю.
Абсорбованний фуразолідон швидко метаболізується в печінці і виводиться з сечею.
Застосування
Собаки, коти: лікування захворювань травного каналу та профілактика хірургічних ускладнень,що спричинені бактеріями та найпростішими.чутливими до окситетрацикліну,метронідазолу та фуразолідону.
Хутрові звірі (норки,песці): профілактика та лікування тварин,хворих на еймеріоз,а також при захворюваннях травного каналу, що спричинені бактеріями та найпростішими,чутливими до окситетрацикліну, метронідазолу та фуразолідону.
Декоративні голуби: профілактика та лікування птиці,хворої на гістомоноз, еймеріоз, сальмонельоз, трихомоноз що спричинені бактеріями та найпростішими чутливими до окситетрацикліну,метронідазолу та фуразолідону.
Дозування
Перорально у дозі:
собаки, коти - з терапевтичною метою по 0,1 - 0,2 препарату на 1 кг маси тіла 3 рази на добу з кормом,щоденно протягом 7 -10 діб.
хутрові звірі (песці, норки) - терапевтично: 0,2-0,3 г препарату на 1 кг маси тіла 3 рази на добу з кормом, протягом 3 доби; профілактично: молодняку під час відлучення - 1 - 1,5 г препарату на 10 голів щоденно протягом двох тижнів.
декоративні голуби - терапевтично: 3 г препарату на 1 кг корму щоленно протягом 7 - 10 діб; профілактично: 1 г препарату на 1 кг корму щоденно протягом двох тижнів.
Протипоказання
Підвищена чутливість до метронідазолу, окситетрацикліну та фуразолідону.
Не застосовувати продуктивним тваринам.
Застереження
При довготривалому використанні препарату можливе виникнення алергічних реакцій, такі як: шкірні висипи, кропивниця, сверблячка; гепатити, кристалоурія, зміни в картині крові (лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія).
Курс лікування повторюють лише після 10-денної перерви.
Не застосовувати під час вагітності, лактації, несучості.
Препарат несумісний з ефедрином гідрохлоридом, фенаміном.
Персонал, який працює з препаратом повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, які прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.
Форма випуску
Металізованні пакети по 100 га 1000 г.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2 °С до 20 °С.
Термін придатності
2 роки.
Для застосування у ветеринарній медицині!
Власник реєстраційного посвідчення
ПП "O.L.KAR-АгроЗооВет-Сервіс"
вул. Леніна, 272 В, м. Шаргород, Вінницька обл., Україна, 23500
Виробник готового продукту
ПП "O.L.KAR-АгроЗооВет-Сервіс"
вул. Леніна, 272 В, м. Шаргород, Вінницька обл., Україна, 23500

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
порошок
Вес
1000.0 г
Производитель
O.L.KAR.
Ніфулін МОФ уп 1 кг (для непродукт. тварин) O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх