Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос
Крем-емульсія ДЕ-ЛОНГ з декаметоксином, туба - 50 г ЕКОВЕТ
Крем-емульсія ДЕ-ЛОНГ з декаметоксином, туба - 50 г ЕКОВЕТ

Крем-емульсія ДЕ-ЛОНГ з декаметоксином, туба - 50 г ЕКОВЕТ

Код: 15938
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
11 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

https://t.me/leathernose - Канал в Телеграм! Подключайся!

Опис
Однорідна маса білого кольору зі слабким специфічним запахом суміші складників.
Склад
100 г препарату містять діючі речовини: етоній - 0,3 г;
декаметоксин - 0,03 г;
диметилсульфоксид - 5,0 г;
аскорбілпальмітат - 0,3 г.
Допоміжна речовина: кремова основа.
Фармакологічні властивості
Етоній має бактеріостатичну і бактерицидну дію, активний відносно стрептококів, стафілококів та інших мікроорганізмів, діє антитоксично щодо стафілококового токсину, має місцево анестезуючу дію, стимулює загоєння ран.
Декаметоксин має широкий спектр антимікробної дії відносно грампозигивних і грамнегативних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Escherichia colі, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris), грибів (Candida albicans, Candida crusei), найпростіших (Trichomonas spp.) дерматоміцетів (Trichophyton spp., Microsporum spp.) та деяких вірусів.
Диметилсульфоксид - має протизапальну, антисептичну, фібринолітичну і аналгетичну дії. Проникає через біологічні мембрани шкіри, завдяки чому підсилює проникнення через шкіру лікарських речовин (транспортуюча здатність). Аскорбілпальмітат - похідний аскорбінової і пальмітинової кислот, який розчиняється в жирах та ліпідних структурах мембрани клітин. Завдяки цьому має виражений антиоксидантний ефект, підсилює дію вітамінів Е і С, також підвищує захисні властивості організму за рахунок посилення клітинного імунітету.
Активнодіючі компоненти крем-емульсії діють синергічно, забезпечуючи високу терапевтичну ефективність препарату.
Застосування
Зовнішньо, внутрішньоцистернально, внут-рішньоматково для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак та котів при пролежнях, тріщинах дійок та сосків, сухості шкіри вимені, злущуванні епідермісу, опіках, ранах, механічних ушкодженнях шкіри різних ділянок тіла, подряпинах, виразках, стафілококовій піодермії, дерматитах, маститах, дерматомікозах, артритах, міозитах, абсцесах, кон'юнктивітах, ендометритах як протимікробний, протизапальний, анестезуючий, імуномодулюючий та прискорюючий регенерацію препарат.
Дозування
Зовнішньо. Крем-емульсію після підготовки ураженої ділянки втирають тонким шаром, захоплюючи здорові тканини на 2-3 см, 2-3 рази на добу. При артритах, міозитах, абсцесах крем-емульсію наносять на ушкодженні ділянки у вигляді аплікацій під пов'язку, яку змінюють раз на добу.
Для профілактики ендометритів після родів коровам одноразово в порожнину матки за
допомогою шприца Жане вводять 100-200 г крем-емульсії, підігрітої до температури тіла тварини. Для лікування ендометриту крем-емульсію вводять раз на добу у дозі 100-200 г протягом 5-ти діб.
При важких Формах маститів крем-емульсію вводять розігрітою до температури тіла тварини через дійковий канал у вим'я і злегка масажують знизу до верху декілька хвилин. Перед введенням крем-емульсії молоко видоюють. Крем-емульсію застосовують у дозі 50 г на одну чверть вимені 2-3 рази на добу протягом 5-7 діб.
При кон'юнктивітах бактеріального походження. підігріту крем-емульсію наносять у кон'юнкти-вальний мішок за нижню повіку у дозі 2-3 г і злегка масажують декілька секунд. Крем-емульсію застосовують 1-2 рази на добу протягом 3-5 діб.
Протипоказання
Не встановлені.
Застереження
При лікуванні маститів, коли крем-емульсія вводиться у порожнину вимені, молоко зціджують і утилізують. Використовувати молоко в їжу людям можна не раніше 5 днів після останнього введення крем-емульсії.
Форма випуску
Ламінатні туби по 50,100, 200 г, полімерні контейнери по 200г.
Зберігання
Сухе темне приміщення на стелажах при температурі від + 5°С до + 25°С.
Не зберігати поряд з харчовими продуктами.
Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.
Аналоги: Крем емульсія ДЕ (Харківська біофабрика).Крем доктор (Продукт).

Характеристики

Страна производства
Польша
Вес
50 г
Производитель
Ековет
Крем-емульсія ДЕ-ЛОНГ з декаметоксином,  туба - 50 г ЕКОВЕТ

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх