Кожаный нос
+380 (93) 101-15-76+380 (68) 924-32-26
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Кожаный нос
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес:
Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев на карте
График работы:
Пн, Вт, Чт 9:30 - 18:00;
Ср, Пт 9:30 - 15:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Кожаный нос

Офтальмостар-гель шприц 30 г O.L. KAR.

Код: 22617
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
181,50 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Роблячи в нас замовлення, Ви автоматично погоджуютеся з умовами співпраці. Інформація про можливе повернення приймається Вашим менеджером тільки на протязі трьох днів від дати поставки товару. Ми не міняємо брак і бій при перевезенні. Ми не відправляємо свідомо пошкоджений товар. Якщо Ви отримуєте товар через кур'єрські служби або за допомогою інших перевізників – то наша відповідальність закінчується в момент передачі товару перевізнику. У випадку, якщо при отриманні грузу Ви помітите його пошкодження, псування чи втрату частини товару – кур'єрська служба забов'язана буде компенсувати Вам його вартість.

Контактная информация
+380 (93) 101-15-76показать+380 (93) 101-15-76 все+380 (93) 101-15-76 +380 (68) 924-32-26
Адрес: Украина, Киевская обл., Зазимье, УкраинаКиев
Написать компании

Описание

Офтальмостар гель

Опис
Однорідна прозора в'язка рідина жовтого кольору.
Склад
1 г препарату містить діючі речовини: івермектин - 2,5 мг; тилозин тартрат - 10 мг; ксероформ - 10 мг.
Фармакологічні властивості
Гель Офтальмостар ? комбінований препарат, до складу якого входять івермектин, тилозин тартрат і ксероформ. Протипаразитарний компонент івермектин посилює зв'язок ГАМК (гама-аміномасляної кислоти) із спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразитів, блокуючи нервові імпульси, що призводить до загибелі статевозрілих і личинкових стадій нематод (зокрема родини Thelaziidae), акариформних кліщів (родин Demodecidae, Psoroptidae, Sarcoptidae) і крилатих комах (Muscidae). Тилозин тартрат активний щодо багатьох видів мікроорганізмів та їх асоціацій: Mycoplasma spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Rickettsia spp. і ін. Разом з антисептиком ксероформом тилозин пригнічує розвиток вторинної інфекції. Окрім того, ксероформ володіє протизапальною та репелентною дією. Сукупні синергічні властивості складових препарату зумовлюють його бактерицидну, протизапальну, нематодоцидну, акарицидну, інсектицидну та репелентну активність.
Застосування
1. Лікування у тварин (велика рогата худоба, собаки, кролі) захворювань очей паразитарної та мікробної етіології: телязіозу великої рогатої худоби; лусочкового та виразкового блефариту, гострого катарального, гнійного, фолікулярного кон'юнктивітів; поверхневого кератиту; керато-кон'юнктивіту інфекційної (рикетсіоз) чи асоціативної інвазійно-інфекційної (телязіозно-мікробної) етіології.
2. Лікування отитів паразитарної етіології у собак і кролів: нотоедрозу, отодектозу, псороптозу, саркоптозу, хоріоптозу, хейлетіозу.
3. Лікування та профілактика міазів великої рогатої худоби, собак, кролів.
Дозування і способи застосування:
1. При телязіозі великої рогатої худоби голову тварини фіксують оком доверху і за допомогою шприца-туби повільно вносять гель Офтальмостар у кон'юнктивальний мішок у дозі 0,8-1 мл, злегка масажуючи. Препарат застосовують протягом 3-4 діб, до повного видужування. При запаленні повік їх краї очищують від лусочок і за допомогою тампону змащують повіки гелем. При лікуванні інших офтальмологічних захворювань у ділянку внутрішнього кута ока вносять по 5-7 крапель препарату. Обробку проводять 4-7 разів з 12-годинним інтервалом. Якщо блефарит був спричинений кліщами, то курс лікування повторюють 2-3 рази через 10 діб незалежно від результатів першого курсу лікування.
2. При лікуванні отитів у тварин попередньо вистригають шерсть всередині вушної раковини, видаляють луски і за допомогою тампону наносять гель на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу. Обробку проводять протягом 3-4 діб, до повного одужування. Лікують одночасно два вуха. Якщо захворювання було спричинене кліщами, то через 8-9 діб обробку повторюють протягом 1 доби.
3. Для профілактики вольфартіозу свіжі рани тварин у літній період змащують гелем Офтальмостар. Рани, інвазовані личинками мух, обробляють 2 рази на добу до повного одужування (3-4 доби).
Протипоказання
Підвищена чутливість до діючих речовин препарату.
Застереження
Немає.
Зберігання
У герметично закритому упакуванні підприємства-виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від -10 °С до +20 °С.
Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.
Для ветеринарного застосування!

Характеристики

Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Офтальмостар-гель шприц  30 г O.L. KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх